Μαθήματα από την τηλεόραση. Πρόγραμμα από 30/11 έως 4/12.

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Διάφορα, Εξ αποστάσεως | , στις 29-11-2020

Πρόγραμμα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ από τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου έως την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2020 (τάξεις Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄,Ε΄& ΣΤ΄). Τα μαθήματα είναι διαθέσιμα στην ψηφιακή πλατφόρμα ERTFLIX.

Έναρξη ώρα 09.00΄στην ΕΡΤ2.

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020

09:00 Μαθηματικά Α’: Οι αριθμοί ως το 10 (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή) – 29’11
09:30 Γλώσσα Α’: Ρινόκερος και κόκορας Ρ-ρ (διδασκαλία του Ρ) (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Καρατζογιάννη) – 27’20
09:58 Μαθηματικά Γ’: Αριθμοί μέχρι το 3000 (Εκπαιδευτικός: Πέννυ Σακέτου) – 22’16
10:21 Μαθηματικά Γ’- Δ’: Επανάληψη προπαίδειας (Εκπαιδευτικός: Ελισάβετ Βιτζηλαίου) – 21’43
10:42 Αγγλικά Ε’: Our Online World (Εκπαιδευτικός: Δημήτρης Πριμάλης) – 19’42
11:02 Φυσική Ε’- ΣΤ’: Θερμαίνοντας και ψύχοντας τα υλικά σώματα (Εκπαιδευτικός: Ράνια Γκικοπούλου) – 19’47
11:22 Μαθηματικά ΣΤ’: Κριτήρια διαιρετότητας (Εκπαιδευτικός: Μαρία Δημακοπούλου) – 30’34

Τρίτη 1 Δεκεμβρίου 2020

Γλώσσα Α’: Ιστορίες (Ι) (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Καρατζογιάννη)
Μουσική Α’- Β’: Μια ηχοιστορία. Η ιστορία του σκατζόχοιρου (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Σιτώτης)
Γλώσσα Β’: Χωχαρούπα. Η αρχή του ταξιδιού (Εκπαιδευτικός: Νατάσα Καλλίτση)
Γλώσσα Γ’: Γη και θάλασσα (Εκπαιδευτικός: Ελισάβετ Βιτζηλαίου)
Γεωγραφία Δ’ – Ε’: Τα γεωγραφικά διαμερίσματα (Εκπαιδευτικός: Σοφία Παναγιωτοπούλου) – 19’39
Γαλλικά Ε’ – ΣΤ’: Συστηνόμαστε στα γαλλικά (Εκπαιδευτικός: Χριστίνα Βενάρδου) – 23’20
Μουσική Ε’ – ΣΤ’: Ελληνική μουσική δημιουργία – Θόδωρος Αντωνίου (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Σιτώτης)
Μαθηματικά ΣΤ’: Πρώτοι και σύνθετοι αριθμοί (Εκπαιδευτικός: Μαρία Δημακοπούλου)

Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου 2020

Γλώσσα Α’: Θέατρο σκιών (Θ) (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Καρατζογιάννη)
Γλώσσα Β’: Χωχαρούπα. Ο άντρας με το ακορντεόν και την άρπα (Εκπαιδευτικός: Νατάσα Καλλίτση)
ΤΠΕ Β’-Γ’: Ζωγραφίζοντας με το υπολογιστικό φύλλο (Εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνος Ορκόπουλος)
Φυσική αγωγή Γ’-Δ’: Συντονισμός-συγχρονισμός (Εκπαιδευτικός: Αμαλία Λιοπύρη) – 21’38
Ιστορία Ε’: Ο Ιουστινιανός μεταρρυθμίζει τη διοίκηση και τη νομοθεσία (Εκπαιδευτικός: Σοφία Πανταζή)
ΤΠΕ Ε’-ΣΤ’: Ψωνίζοντας έξυπνα με το υπολογιστικό φύλλο (Εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνος Ορκόπουλος)
Αγγλικά ΣΤ’: Let’s go shopping! (Εκπαιδευτικός: Δημήτρης Πριμάλης)
Ιστορία ΣΤ’: Ο Ρήγας Βελεστινλής και ο Αδαμάντιος Κοραής (Εκπαιδευτικός: Ιωάννα Χριστολουκά)

Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου 2020

Γλώσσα Α’: Μύτη σαν σαλάμι (Μ) (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Καρατζογιάννη)
Γλώσσα Β’: Ταξίδι στη Χωχαρούπα…συνέχεια (Εκπαιδευτικός: Σοφία Γεωργανά)
Ιστορία Γ’: Θησέας, το βασιλόπουλο της Τροιζήνας (Εκπαιδευτικός: Σοφία Πανταζή)
Μαθηματικά Δ’: Θυμάμαι τους δεκαδικούς αριθμούς (Εκπαιδευτικός: Κατερίνα Παινέση)
Μαθηματικά Ε’: Οι κλασματικοί αριθμοί (Εκπαιδευτικός: Μαριάννα Μυρσιάδη)
Γεωγραφία Ε’-ΣΤ’: Καιρός και κλίμα (Εκπαιδευτικός: Στάθης Διακουμάκος) – 24’45
Γλώσσα ΣΤ’: Η ζωή σε άλλους τόπους: Αυτόχθονες λαοί και σπίτι μας είναι η γη (Εκπαιδευτικός: Ιωάννα Χριστολουκά)
Κοινωνική και πολιτική αγωγή ΣΤ’: Το εκπαιδευτικό σύστημα (Εκπαιδευτικός: Ιωάννα Χριστολουκά)

Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2020

Μαθηματικά Α’: Γραφή της πρόσθεσης με χρήση συμβόλων (Εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνα Τζαβέλλα)
Μαθηματικά Α’: Οι αριθμοί από το 10 μέχρι το 20 (Εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνα Τζαβέλλα)
Γλώσσα Β’: Αν όλα τα παιδιά της Γης (Εκπαιδευτικός: Σοφία Γεωργανά)
Ιστορία Γ’: Ο Θησέας στην Κρήτη (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Ρουσσοπούλου)
Μελέτη Περιβάλλοντος Γ’: Τα μέσα συγκοινωνίας και μεταφοράς στη ζωή (Εκπαιδευτικός: Ευηάννα Πακτσεβάνογλου)
Μαθηματικά Δ’: Προσθέτω και αφαιρώ δεκαδικούς αριθμούς (Εκπαιδευτικός: Κατερίνα Παινέση)
Φυσική Ε’-ΣΤ’: Ήχος (Εκπαιδευτικός: Ράνια Γκικοπούλου)
Θρησκευτικά ΣΤ’: Το μυστήριο της Θείας Ευχαριστίας (Εκπαιδευτικός: Χρυσάνθη Βαβέτση) – 15’03

Αναστολή λειτουργίας των σχολικών δομών έως τη Δευτέρα 7/12/2020

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Εκπαιδευτικοί, Εξ αποστάσεως | , στις 28-11-2020

Δημοσιεύθηκε το ΦΕΚ(5255Β/28-11-2020) με την παράταση αναστολής των δομών εκπαίδευσης έως και τη Δευτέρα 7/12 στις 6:00΄ π.μ. «Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020 έως και τη Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου 2020.»
Δεδομένου ότι τα μέτρα θα ισχύσουν έως τις 6.00΄ το πρωί της Δευτέρας, θα ακολουθήσει πιθανότατα νέα απόφαση που θα αφορά τα σχολεία για την ημέρα αυτή αλλά και τη συνέχεια έως τις γιορτές.

Πρόσβαση σε ψηφιακές πλατφόρμες για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση χωρίς χρέωση από κινητά δίκτυα τηλεφωνίας

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Εκπαιδευτικοί, Εξ αποστάσεως | , στις 24-11-2020

Ανανεώθηκε η λίστα για την πρόσβαση χωρίς χρέωση δεδομένων (zero-rating) από κινητά δίκτυα, στις ψηφιακές πλατφόρμες που χρησιμοποιεί το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση στα σχολεία.

Η πρόσβαση χωρίς χρέωση ισχύει για τις κάτωθι ιστοσελίδες που χρησιμοποιούνται από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση στα σχολεία:

    1. Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων

URL: mathainoumeasfaleis.gov.gr

  1. Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (ΠΣΔ):

URL: https://www.sch.gr/

URL: http://eclass.sch.gr

URL: https://blogs.sch.gr

URL: http://lessons.sch.gr

URL: http://mmpres.sch.gr/

Όλα τα παραπάνω χρησιμοποιούν και τα:

URL: sso.sch.gr και sso-01.sch.gr

URL: video.sch.gr

URL: webmail.sch.gr

URL: grafis.sch.gr

URL: e-learning.sch.gr

URL: ts.sch.gr

URL: my.sch.gr

  1. mySchool:

URL: myschool.sch.grapp.myschool.sch.gr και opsyd.sch.gr

  1. Cisco Webex Meetings:

URL: https://cisco.webex.com/

URL: https://webex.sch.gr/

  1. Ψηφιακό Σχολείο:

URL: https://dschool.edu.gr/

URL: https://e-me.edu.gr

URL: https://4all.e-me.edu.gr

URL: https://demo.e-me.edu.gr

URL: http://ebooks.edu.gr

URLs: http://photodentro.edu.gr, photodentro.edu.gr/lor, photodentro.edu.gr/video, photodentro.edu.gr/edusoft, photodentro.edu.gr/ugc, photodentro.edu.gr/oep, photodentro.edu.gr/i-create, photodentro.edu.gr/ebooks

URL: micro.photodentro.edu.gr

URL: saas.photodentro.edu.gr

URL: aggregation-service.photodentro.edu.gr

  1. Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής

URL: http://aesop.iep.edu.gr

Μαθήματα από την τηλεόραση. Πρόγραμμα από 23/11 έως 27/11.

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Διάφορα, Εξ αποστάσεως | , στις 22-11-2020

Πρόγραμμα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ από τη Δευτέρα 23 Νοεμβρίου έως την Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2020 (τάξεις Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄,Ε΄& ΣΤ΄). Τα μαθήματα είναι διαθέσιμα στην ψηφιακή πλατφόρμα ERTFLIX.

Έναρξη ώρα 09.00΄στην ΕΡΤ2.

Δευτέρα 23 Νοεμβρίου 2020

09:00 Γλώσσα Α’: «ΝΥΧΤΩΝΕΙ» (Ν, ν) – 20’35 (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή)
09:21 Γλώσσα Β’: Επανάληψη ενοτήτων 1-5 (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή) – 22’16
09:44 Μαθηματικά Γ’: Μονοψήφιο και διαίρεση – 15’28 (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή)
10:00 Ιστορία Δ’: Τα πολιτεύματα στην αρχαία Ελλάδα (Κεφ. 6) (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ποταμιάς) – 19’34
10:20 Μαθηματικά Δ’: Τέλεια και ατελής διαίρεση (Εκπαιδευτικός: Σοφία Παναγιωτοπούλου) – 32’09
10:52 Γλώσσα Ε’ – ΣΤ’: Ο χρόνος και οι τρόποι έκφρασής του (Εκπαιδευτικός: Νέλλη Παπανικολάου) – 19’20
11:12 Φυσική Ε’ – ΣΤ’: Ιδιότητες υλικών σωμάτων (Εκπαιδευτικός: Στάθης Διακουμάκος)- 28’15
11:41 Φυσική Αγωγή Ε’ – ΣΤ’: Αερόβια ικανότητα στο σπίτι (Εκπαιδευτικός: Χρυσούλα Νάκη) – 20’07

Τρίτη 24 Νοεμβρίου 2020

09:00 Θεατρική Αγωγή Α’ – Β’: Θεατρικές δραστηριότητες (Εκπαιδευτικοί: Σπυριδούλα Μπιρμπίλη – Ηλέκτρα Μήτσουρα) – 23’31
09:24 Ευέλικτη Ζώνη Α’ – Γ’: «Παίζουμε Κινηματογράφο» (Εκπαιδευτικός: Γιάννα Δεληγιάννη) 19’01
09:43 Μαθηματικά Β’: Συμπλήρωμα ως το 100 (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή) – 14’47
09:58 Φυσική Αγωγή Γ’ – Δ’: Παιχνίδια συνεργασίας (Εκπαιδευτικοί: Νάντια Καψουροπούλου – Χρύσα Νάκη) – 23’14
10:22 Μουσική Γ’ – Δ’: Κατασκευή μουσικού οργάνου – Ρυθμός (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Σιτώτης) – 21’59
10:44 Ιστορία Δ’: Σπάρτη: Η κοινωνία και το πολίτευμα (Κεφ. 10) (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ποταμιάς) – 20’14
11:05 Γλώσσα Ε’ – ΣΤ’: Κατανόηση και επεξεργασία κειμένου (Εκπαιδευτικός: Ρενάτα Ζαφείρη) – 18’39
11:24 Μαθηματικά Ε’ – ΣΤ’: Εισαγωγή στα κλάσματα – Μέρος 2ο (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ανδρίκος) – 20’15

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2020

Μαθηματικά Α’: Πρόσθεση και ανάλυση αριθμών μέχρι το 5 (Εκπαιδευτικός: Σοφία Κλαδά)
Μαθηματικά Α’: Σύγκριση αριθμών – Τα σύμβολα =, >, < (Εκπαιδευτικός: Σοφία Κλαδά)
Μαθηματικά Β’: Κέρματα του Ευρώ – Υπολογίζονται τα ρέστα (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή) – 22’07
Γλώσσα Γ’: Οικογένειες λέξεων (Εκπαιδευτικός: Μίνα Τόδωρη) – 25’32
Ιστορία Δ’: Το παλιό πολίτευμα της Αθήνας (Κεφ. 12) (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ποταμιάς)
Ιστορία Ε’: Η εκπαίδευση στο Βυζάντιο (Εκπαιδευτικός: Σοφία Κλαδά)
Μαθηματικά Ε’-ΣΤ’: Αριθμητικές παραστάσεις (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ανδρίκος)
Μαθηματικά Ε’-ΣΤ’: Περίμετρος γεωμετρικών σχημάτων (Εκπαιδευτικός Γιώργος Ανδρίκος)

Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

09:00 Θεατρική αγωγή Α’-Β’: Οι πειρατές στο νησί της επικοινωνίας (Εκπαιδευτικοί: Σπυριδούλα Μπιρμπίλη – Ηλέκτρα Μήτσουρα)- 23’45
09:24 Μουσική Α’-Δ’: Γνωριμία με τις νότες (Εκπαιδευτικός: Πόλυ Νικολοπούλου) – 24’21
09:49 ΤΠΕ Α’-Δ’: Ζωγραφίζουμε με τον Η/Υ (Εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνος Ορκόπουλος) – 27’06
10:18 Μαθηματικά Δ’: Πολλαπλασιασμός, διαίρεση με μονοψήφιο διαιρέτη & οι επαληθεύσεις τους (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Τσάλλα)
– Γλώσσα Δ’: Ενότητα 5: Ασφαλώς…κυκλοφορώ. Συντακτικό (Πρόταση – κύριοι όροι, απλές-σύνθετες – ελλειπτικές προτάσεις – πρώτο μέρος) (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Τσάλλα)
– Γλώσσα Ε’: Ιστορίες με φίλους (Εκπαιδευτικός: Σοφία Πανταζή)
– Γλώσσα Ε’-ΣΤ’: Η χρήση των επιθέτων στην καθημερινότητά μας: Τα επίθετα σε -ής-ής-ές (Εκπαιδευτικός: Σοφία Πανταζή)
– Μαθηματικά ΣΤ’: Διαιρέτες φυσικού αριθμού & μέγιστος κοινός διαιρέτης (Εκπαιδευτικός: Μαρία Δημακοπούλου)

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2020

09:00 Φυσική αγωγή Α’-Β’: Οι λέξεις χορεύουν στο σαλόνι (Εκπαιδευτικός: Ερατώ Παλαιολόγου) – 22’13
09:23 Θεατρική αγωγή Α’-Γ’: Κατασκευή κουκλοθέατρου – 1ο μέρος (Εκπαιδευτικός: Ηλέκτρα Μήτσουρα) – 25΄40
09:49 Μουσική Α’-Δ’: Θεωρία μουσικής (Γραφή: Κλειδιά-νότες) (Εκπαιδευτικός: Πόλυ Νικολοπούλου) – 24’14
10:19 Ιστορία Δ’: Οι νόμοι του Σόλωνα, ο Πεισίστρατος γίνεται τύραννος (Κεφ.13) (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ποταμιάς)
– Mελέτη Περιβάλλοντος Δ’: Η παράδοσή μας (Εκπαιδευτικός: Σοφία Κλαδά)
– Γλώσσα Ε’: Ενότητα 4: Μάθημα 3: Τα χαρακτηριστικά των ζώων (Εκπαιδευτικός: Μαριάννα Μυρσιάδη)
– Γλώσσα Ε’: Ενότητα 4: Μάθημα 5: Τα ζώα της εξοχής (Εκπαιδευτικός: Μαριάννα Μυρσιάδη
– Γλώσσα ΣΤ’: Ενότητα 4: Η διατροφή (Εκπαιδευτικός: Νέλλη Παπανικολάου)

Μαθήματα από την τηλεόραση. Πρόγραμμα στις 19/11 και 20/11.

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Διάφορα, Εξ αποστάσεως | , στις 19-11-2020

Πρόγραμμα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ την Πέμπτη 19 Νοεμβρίου και την Παρασκευή 20 Νοεμβρίου 2020 (τάξεις Α΄,Β΄,Γ΄,Δ΄,Ε΄& ΣΤ΄). Τα μαθήματα είναι διαθέσιμα στην ψηφιακή πλατφόρμα ERTFLIX.

Έναρξη ώρα 09.00΄στην ΕΡΤ2.

Πέμπτη 19 Νοεμβρίου 2020

09:00 Διαθεματικό Α’: Γλώσσα – Μαθηματικά – (Εκπαιδευτικός: Δώρα Τσιαγκάνη) – 28’16
09:29 Γλώσσα Α’ – Β΄: Σύμφωνα που μπερδεύονται (Φ-Θ) (Εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνα Πατρικάκου) – 22’32
09:51 Γλώσσα Β’: Παραγωγή και σύνθεση λέξεων – (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Ρουσσοπούλου) – 12’53
10:03 Ιστορία Γ’: Οι θεοί του Ολύμπου (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Καρατζογιάννη) – 17’12
10:20 Αγγλικά Γ’ – Δ’: From me to you! – (Εκπαιδευτικός: Αγάπη Δενδάκη) – 13’30
10:33 Γλώσσα Ε’: Εγκλίσεις των ρημάτων – (Εκπαιδευτικός: Μαρία Κουτσοκέρα) – 25’54
10:59 Γερμανικά Ε’: Α-Β & Λεξιλόγιο (Εκπαιδευτικός: Κυριακή Μαντέλλου) – 24’46
11:23 Γεωγραφία ΣΤ’: Φυσικές καταστροφές (Εκπαιδευτικός: Γιώτα Ασημακοπούλου) – 26’13

Παρασκευή 20 Νοεμβρίου 2020

09:00 Μαθηματικά Α’ – Β’: Γεωμετρικά σχήματα και γεωμετρικά στερεά (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Καρατζογιάννη) – 20’04
09:20 Θεατρική αγωγή Α’ – Β’: Δημιουργία κινουμένων σχεδίων (Εκπαιδευτικός: Ισμήνη Σακελλαροπούλου) – 18’12
09:39 Γλώσσα Β’ – Γ’: Πτώσεις (Εκπαιδευτικός: Ράνια Κουκλή) – 16’51
09:57 Μαθηματικά Γ’: Πώς λύνω προβλήματα (Εκπαιδευτικός: Δήμητρα Τσάλλα) – 25’54
10:23 Διαθεματικό Γ’ – Δ’: Η ελιά (Εκπαιδευτικός: Σοφία Παναγιωτοπούλου) – 23’39
10:47 Θεατρική Αγωγή Δ’: Θέατρο – Αποστολές (Εκπαιδευτικός: Μάρω Λιάτσου) – 23’31
11:11 Γλώσσα Δ’ – ΣΤ’: Κατανόηση κειμένου – Στρατηγικές περίληψης (Εκπαιδευτικός: Ηλίας Βασιλείου) – 22’23
11:34 Μαθηματικά Ε’ – ΣΤ΄: Εισαγωγή στα κλάσματα – Μέρος 1ο (Εκπαιδευτικός: Γιώργος Ανδρίκος) – 23’31

Αρχίζουν τα μαθήματα σε λίγη ώρα

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Εξ αποστάσεως | , στις 18-11-2020

Τα μαθήματα αρχίζουν σε λίγη ώρα και παραθέτουμε έναν σύντομο οδηγό για την είσοδο των μαθητών στις ψηφιακές αίθουσες

Εβδομαδιαίο ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης από 18/11/2020

0

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Εκπαιδευτικοί, Εξ αποστάσεως | , στις 17-11-2020

Το εβδομαδιαίο ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης από την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου 2020 είναι για κάθε τάξη το παρακάτω:

 

Top
 
Αλλαγή μεγέθους γραμματοσειράς
Αντίθεση
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων