Πρόσκληση του Συλλόγου Γ & Κ σε συνέλευση στις 7/10/18

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Διάφορα, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων | , στις 02-10-2018

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

το Δ.Σ. του Συλλόγου γονέων & κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχολείου & Νηπιαγωγείου Ν. Ορεστιάδας, εύχεται καλή σχολική χρονιά σε όλους τους μαθητές και προσκαλεί όλους τους γονείς και κηδεμόνες ,την Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 17:00 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας, όπου θα πραγματοποιηθεί η Ετήσια Εκλογo – Απολογιστική Τακτική Γενική Συνέλευση του νέου σχολικού έτους.

Επίσης, για να μπορούμε να σας ενημερώνουμε για θέματα του συλλόγου, θα θέλαμε εκ νέου τα νούμερα των κινητών τηλεφώνων σας. Εάν επιθυμείτε να λαμβάνετε μηνύματα και ενημερώσεις, συμπληρώστε την παρακάτω αίτηση και δώστε την στην δασκάλα/στον δάσκαλο της τάξης.

Το Δ.Σ

—————————————————————————————————————————

Ο/Η …………………………………………………………………………. γονέας/κηδεμόνας της μαθήτριας/του μαθητή ……………………………………………..……της .….τάξης, επιθυμώ να λαμβάνω μηνύματα από τον σύλλογο γονέων.

Τηλ. Επικοινωνίας :………………………..