Από το 2013 και με αφορμή την 6η Μαρτίου Σχολική Ημέρα Ενάντια στην Ενδοσχολική Βία και Εκφοβισμό “Το Χαμόγελο του Παιδιού” και το “YouSmile” πραγματοποιεί την σχολική δράση “Μίλα Τώρα”. Με βασικό μήνυμα το «ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ» τα σχολεία και τα παιδιά συμμετέχουν και δημιουργούν το δικό τους μήνυμα ενάντια στο Bullying.
Τμήμα 1
https://youtube.com/shorts/bTpierf4pDc?feature=shared
Τμήμα 2
Οι δράσεις μας, όπως δημοσιεύθηκαν στην επίσημη ιστοσελίδα της εξτρατείας ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ