Ώρες ενημέρωσης γονέων

Οι μέρες και οι ώρες που μπορούν να προσέρχονται οι γονείς στο σχολείο κατά το σχολικό έτος 2021-2022, φυσικά πάντα μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με την εκπαιδευτικό του εκάστοτε τμήματος και δήλωσης τους ως επισκέπτες στην πλατφόρμα https://edupass.gov.gr/ είναι:

Για το 1ο Πρωινό Υποχρεωτικό τμήμα με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κα Καπελλάκη Καλλιόπη την πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 13:00 με 13:30.

Για το 2ο Πρωινό Υποχρεωτικό τμήμα με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κα Ψαριάη Αθηνά την πρώτη Τρίτη κάθε μήνα 13:00 με 13:30.Η ίδια μέρα και ώρα ενημέρωσης ισχύει και για την εκπαιδευτικό παράλληλης στήριξης κα.Δολαψάκη Αναστασία.

Για το 3ο Πρωινό Υποχρεωτικό τμήμα με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κα Τσουμελέκα Χριστίνα την τελευταία Πέμπτη κάθε μήνα 12:10 με 13:00.Η ίδια μέρα και ώρα ενημέρωσης ισχύει και για την εκπαιδευτικό παράλληλης στήριξης κα.Παξιμαδάκη Μαρκέλλα.

Για το 1ο Προαιρετικό ολοήμερο τμήμα με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κα. Μπατζάκη Ευανθία την τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα 11:00 με 11:30.

Για το 2ο Προαιρετικό ολοήμερο τμήμα με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κα. Ιωσηφέλη Ελένη την πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα 11:00 με 11:30.

Η κα.Βισκαδουράκη Γεωργία, εκπαιδευτικός ειδικότητας ΠΕ06 θα ενημερώνει τους γονείς την τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα 13:00-13:30.

Η κα.Μακόγλου Νίνα, Ψυχολόγος του σχολείου μας θα μπορεί να ενημερώνει, να υποστηρίζει και να συμβουλεύει τους γονείς κάθε Παρασκευή από τις 8:30-13:00.