ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

13ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΗΛ.-ΦΑΞ :  210  5712311                                                 Περιστέρι, 05  Οκτωβρίου  2020

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ανακοινώνουμε ότι από σήμερα Δευτέρα 05-10-2020 , το Ολοήμερο απογευματινό πρόγραμμα , θα αρχίζει 13:15μμ και θα τελειώνει 16:00μμ με δύο τμήματα μέχρι το τέλος του , χωρισμένοι οι μαθητές σε μικροί –μεγάλοι. Σε διαφορετικές αίθουσες θα σιτίζονται και σε διαφορετικές θα διαβάζουν, για λόγους υγιεινής , ασφάλειας , αλλά και μελέτης.

Σας ανακοινώνω ότι το σχολείο εντάχθηκε στο πρόγραμμα σίτισης και εδώ θέλω να ευχαριστήσω το Σύλλογο γονέων για όλη την προσπάθεια που έκανε και ιδιαίτερα την πρόεδρό του , που με την επίσκεψη της στη Διεύθυνση Γ΄Αθήνας , συνέβαλε στην απόφαση αυτή.

Κάνουμε πράξη , ότι είχαμε ανακοινώσει. Όλοι μαζί εργαζόμαστε , να δημιουργήσουμε το σχολείο που ονειρεύονται τα παιδιά μας.

Ο Δ/ΝΤΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ