![IMG 7076](https://blogs.sch.gr/11nipargyr/files/2023/12/IMG_7076-225x300.jpg?x25338)
Στα πλαίσια των εργαστηρίων δεξιοτήτων και του σχολικού προγράμματος αγωγής υγείας παρακολουθήσαμε από την εκπαιδευτική ομάδα “Παραμυθοχώρα” την κουκλο-θεατρική παράσταση με τίτλο: “Το ασχημόπαπο”. Με παιγνιώδη τρόπο το παραμύθι μας μετέφερε μηνύματα αποδοχής της διαφορετικότητας, σεβασμού και ευγένειας. Μετά γίναμε μέρος του παραμυθιού και διασκεδάσαμε με τους ήρωες!!!
Αυτή η συλλογή περιέχει 21 φωτογραφίες.