Δ/νση ΠΕ Κέρκυρας: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση κενής θέσης Διευθυντή Σχολείου

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κέρκυρας προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς για την πλήρωση, από τον Τελικό Ενιαίο Αξιολογικό Πίνακα Επιλογής Διευθυντών Δημοτικών Σχολείωνdieythinsi Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κέρκυρας, της κενής θέσης του Διευθυντή-Διευθύντριας στο 4/θ Δ.Σ Κάτω Γαρούνα και στο 7/θέσιο Σ.Κ. Παξών   για το υπόλοιπο της θητείας (μέχρι και 31/07/2015).

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί, οι οποίοι επιθυμούν να τοποθετηθούν στην κενή θέση του Διευθυντή των παραπάνω σχολείων μπορούν να υποβάλουν νέα δήλωση προτίμησης (επισυνάπτεται σχετικό έντυπο -ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ι), μέσα σε αποκλειστική προθεσμία, η οποία αρχίζει την 28/8/2013 και λήγει την 4/9/2013.
Επισημαίνουμε ότι σε περίπτωση που δεν καλυφθεί η θέση από τον Πίνακα, αίτηση μπορεί να υποβληθεί και από εκπαιδευτικούς των Σχολείων οι οποίοι δεν είναι εγγεγραμμένοι στον αξιολογικό πίνακα του 2011.

Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ