Πολυήμερη εκδρομή Γ’ τάξης στο Ηράκλειο Κρήτης

εκδρομή Γ'2015Από τις ευχάριστες στιγμές της μαθητικής ζωής ή καλύτερα η πλέον ευχάριστη, αυτή που μένει στη μνήμη μας όσα χρόνια και αν περάσουν,  είναι η  πολυήμερη εκδρομή της Γ΄ τάξης του Λυκείου. Τρία χρόνια πυρετώδους προετοιμασίας,  πάρτυ,  λαχειοφόροι , χοροί οργανώνονται για να φτάσει η πολυπόθητη στιγμή που η λαχτάρα θα γίνει γεγονός.

Η πολυήμερη εκδρομή των μαθητών μας πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στο Ηράκλειο Κρήτης από την Παρασκευή  27/03/2015 έως την Πέμπτη  02/04/2015. Τους μαθητές συνόδευσαν οι εκπαιδευτικοί κ. Απόστολος Δρεμλής,  κ. Αλέξανδρος Γαλλόπουλος, κ. Άννα Παναγιωτάκη και κ. Αιμιλία Αμπατζή. Τηρήθηκε το πρόγραμμα της εκδρομής, όπως είχε οριστεί, ενώ η  διαγωγή των μαθητών μας ήταν άριστη.