Αρχείο ημέρας 12 Μαΐου 2020

ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ ΕπαΛ 2020 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ (τελ) Αντίγραφο του ΠΙΝΑΚΑΣ Β Διαφοροποιήσεις σε ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΠΑΛ 2020 Αντίγραφο του ΠΙΝΑΚΑΣ Α ΜΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΠΑΛ 2020

Κατηγορίες: Νέα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαδικασία επιβεβαίωσης των Αιτήσεων Δηλώσεων που υπεβλήθησαν για συμμετοχή στις πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑΛ έτους 2020.

Κατηγορίες: Νέα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαδικασία επιβεβαίωσης των Αιτήσεων Δηλώσεων που υπεβλήθησαν για συμμετοχή στις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ έτους 2020.