Δήλωση αποτελεσμάτων των self-tests στην πλατφόρμα edupass

edupass

Αγαπητοί γονείς,

Από σήμερα,Δευτέρα 1-11-2021 τα αποτελέσματα των self-tests των μαθητών θα δηλώνονται στην πλατφόρμα edupass του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων,η οποία είναι συνδεδεμένη με το Υπουργείο Υγείας.Κάθε Δευτέρα βράδυ και κάθε Πέμπτη βράδυ θα δηλώνετε τα αποτελέσματα των self-tests των μαθητών,όπως ήδη κάνατε,αλλά θα πλήκτρολογείτε την εξής διεύθυνση:  edupass.gov.gr στο Google.Με αυτόν τον τρόπο,θα μπορούμε να βλέπουμε τα αποτελέσματα και να είμαστε ασφαλείς και σίγουροι πως δεν έχουμε κάποιον να νοσεί απο COVID-19.Ευχόμαστε να τηρούμε όλοι τα απαραίτητα μέτρα και να ακολουθούμε τις παραπάνω ενέργειες.

Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τις οδηγίες αναλυτικά και αν θέλετε να τις κατεβάσετε.

Ευχαριστώ για τη συνεργασία.

Η Προϊσταμένη του Σχολείου,

Τσαφογιάννη Αγγελική

Μια σκέψη στο “Δήλωση αποτελεσμάτων των self-tests στην πλατφόρμα edupass

Τα σχόλια είναι κλειστά.