Η Δ/ντρια του σχολείου, κ. Σοφία Κωτσελένη και ο Σύλλογος διδασκόντων του 8ου ΓΕΛ Πατρών εύχονται σε όλους και, ξεχωριστά, στις μαθήτριες και μαθητές του σχολείου και τις οικογένειές τους
“Καλά Χριστούγεννα”
Κάτω από : Ευχές, Χωρίς κατηγορία
Η Δ/ντρια του σχολείου, κ. Σοφία Κωτσελένη και ο Σύλλογος διδασκόντων του 8ου ΓΕΛ Πατρών εύχονται σε όλους και, ξεχωριστά, στις μαθήτριες και μαθητές του σχολείου και τις οικογένειές τους
“Καλά Χριστούγεννα”
Κάτω από : Ευχές, Χωρίς κατηγορία