Δ’ Πρόσκληση για υποβολή αίτησης συμμετοχής Εκπαιδευτικών ΕΠΑ.Λ./Εκπαιδευτών/ριών Δ.Ι.Ε.Κ στο πρόγραμμα επιμόρφωσης σε θέματα μαθητείας, στο πλαίσιο της Πράξης «Επιμόρφωση εκπαιδευτικών/εκπαιδευτών σε θέματα μαθητείας» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5008057

17 Οκτωβρίου, 2020 clalas99

Δείτε τη σχετική ανάρτηση του Ι.Ε.Π., όπου περιέχονται το δελτίο τύπου και η πρόσκληση.

Ως ημερομηνία έναρξης υποβολής των αιτήσεων ορίζεται η Δευτέρα 19/10/2020 και καταληκτική ημερομηνία υποβολής η Παρασκευή 13/11/2020 και ώρα 15:00.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Αναλυτικά Προγράμματα ,Ανοικτή και εξ αποστάσεως εκπαίδευσης ,Ασφάλεια και υγιεινή στο χώρο εργασίας ,Δελτίο τύπου ,Δημόσιο Ι.Ε.Κ. Άμφισσας ,Εκπαίδευση ενηλίκων ,Εκπαιδευτές/Εκπαιδεύτριες ,Εκπαιδευτικοί ,Ενημέρωση ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επαγγελματική Εκπαίδευση ,Επιμόρφωση ,Επιχειρήσεις ,Ηλεκτρονική σχολική τάξη ,Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Ι.Ε.Π.) ,Μαθητεία ,Προσκλήσεις ,Σεμινάρια ,Τηλεκπαίδευση .