Συμμετοχή του 1ου Ε.Κ. Άμφισσας στην ημερίδα του Κ.Π.Ε. Άμφισσας της 14/10/2015

Στα πλαίσια της Περιβαλλοντικής Εβδομάδας, την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2015, στο χώρο του Κέντρου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης (Κ.Π.Ε.) Άμφισσας, το 1ο Ε.Κ. Άμφισσας συμμετείχε με παρουσίαση σχετική με το περιβαλλοντικό πρόγραμμα «Σεισμός, ένα φυσικό φαινόμενο που αντιμετωπίζεται», που υλοποιήθηκε από τον εκπαιδευτικό Δημοσθένη Αναγνώστου και μαθητές του τομέα Μηχανολογίας κατά το σχολικό έτος 2014-2015. Δείτε την παρουσίαση εδώ.

Το πρόγραμμα εκδήλωσης μπορείτε να το δείτε σε αυτό το αρχείο.