Αλφαβητικός κατάλογος εκπαιδευτικών λογισμικών Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ.

Amfissa-Technical School-Informations Department1Εδώ θα βρείτε όλους τους τίτλους εκπαιδευτικού λογισμικού που έχει προμηθευτεί  το Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. στα πλαίσια διαφόρων έργων.  Οι τίτλοι είναι ταξινομημένοι αλφαβητικά και όσοι από αυτούς έχουν την ένδειξη «Ναι» στη στήλη «Άδεια Μεταφόρτωσης» μπορείτε να τους κατεβάσετε στον υπολογιστή σας ανάλογα με τα δικαιώματα του λογαριασμού σας.

Επίσης, εδώ θα βρείτε εκπαιδευτικό λογισμικό για μαθητές με σοβαρές δυσκολίες στη μάθηση.