Αρχεία για 16 Ιανουαρίου 2017

Οδηγίες για τον εορτασμό της θρησκευτικής εορτής των Τριών Ιεραρχών »

Ύστερα από ερωτήματα που υποβάλλονται στην Υπηρεσία μας σχετικά με τον εορτασμό της θρησκευτικής γιορτής των Τριών Ιεραρχών, σας διευκρινίζουμε τα εξής:

Aλφαβητικός πίνακας επιλογής υποψηφίων κλάδου ΠΕ70 για κάλυψη θέσεων στα Ευρωπαϊκά Σχολεία »

Δείτε εδώ τον αλφαβητικό πίνακα επιλογής υποψηφίων κλάδου ΠΕ70 Δασκάλων για κάλυψη με απόσπαση θέσεων στα Ευρωπαϊκά Σχολεία μετά τον έλεγχο των υποβληθεισών ενστάσεων. Επίσης δείτε εδώ τον κυρωμένο αξιολογικό πίνακα για κάλυψη θέσης κλ.ΠΕ11 Γυμναστών στο Ευρωπαϊκό Σχολείο Βρυξέλλες ΙΙΙ.

ΔΟΕ: Κάτω τα χέρια από τον αγώνα ενάντια στους πλειστηριασμούς λαϊκής κατοικίας-Να σταματήσει άμεσα κάθε δίωξη »

Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. καταγγέλλει την προσπάθεια εκφοβισμού και σπίλωσης του συναδέλφου και πρώην μέλους του Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. Ηλία Σμήλιου μέλους του κινήματος ενάντια στους πλειστηριασμούς, με μήνυση μετά από μια ανώνυμη καταγγελία, η οποία ήταν αρκετή για να ξεκινήσει από την Εισαγγελία Θεσσαλονίκης προκαταρκτική εξέταση.