Αρχεία για 15 Οκτωβρίου 2014

Προσλήψεις 166 αναπληρωτών νηπιαγωγών ειδικής αγωγής (ΠΕ60.50) για παράλληλη στήριξη – συνεκπαίδευση. Στην Κέρκυρα 4 »

Τετάρτη 5 Νοέμβρη ψηφίζουμε ΥΠΕΥΘΥΝΑ! »

Τροποποιήσεις τοποθετήσεων – τοποθετήσεις αναπληρωτών – τοποθετήσεις εκπαιδευτικών ειδικοτήτων απο Β΄/θμια »

Tροποποίηση προσωρινής τοποθέτησης εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ60 και ΠΕ70, Προσωρινή τοποθέτηση εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ70 από λήξη άδειας. Δείτε εδώ την απόφαση. Προσωρινή τοποθέτηση αναπληρωτών εκπαιδευτικών, Προσωρινή τοποθέτηση εκπαιδευτικών ειδικοτήτων από διάθεση Β’/θμιας και διάθεση εκπ/κού κλάδου ΠΕ05 στη Διεύθυνση Β΄/θμιας Εκπ/σης, Απόσπαση εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ70 για τις ανάγκες της υπηρεσίας. Δείτε εδώ την απόφαση.

Ανακήρυξη υποψηφίων αιρετών εκπροσώπων στο ΚΥΣΠΕ »

Δείτε εδώ την απόφαση ανακήρυξης υποψηφίων για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων στο Κεντρικό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Κ.Υ.Σ.Π.Ε.).