GOBI FISH – Σχολικός διαγωνισμός ανακύκλωσης

Αποτελέσματα σχολικού διαγωνισμού ανακύκλωσης Gobi Fish

ανακυκλωση2

Το Νηπιαγωγείο Μεσορόπης πήρε την πρώτη θέση στο σχολικό διαγωνισμό ανακύκλωσης Gobi Fish 2023-2024.

Καταγραφή

όλους για την ενεργό συμμετοχή τους στην ανακύκλωση και την προστασία του περιβάλλοντος.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

CC BY-NC-SA 4.0 GOBI FISH – Σχολικός διαγωνισμός ανακύκλωσης από ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons -Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή4.0.

2 σχόλια στο “GOBI FISH – Σχολικός διαγωνισμός ανακύκλωσης

1. Συγχαρητήρια για την πρωτιά αλλά και την επίτευξη ενός άλλου στόχου του νηπιαγωγείου την κινητοποίηση, την ενεργοποίηση και την προώθηση της συνεργασίας και της συλλογικής δράσης σε επίπεδο τοπικής κοινωνίας. Άλλο ένα τεκμήριο της δύναμης που έχει η ομάδα και δη σε ένα θέμα που μας αφορά όλους την ανακύκλωση και την προστασία του περιβάλλοντος.