ΠΑΙΔΙΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!

Σιγά σιγά φτάνουμε στο τέλος και αυτής της ιδιαίτερης σχολικής χρονιάς. Κανονικά στο νηπιαγωγείο μας θα μαθαίνατε όλα τα πράγματα που σχετίζονται με την επόμενη σχολική χρονιά, όταν θα πάτε στο δημοτικό σχολείο. Θα συζητούσαμε και θα λύναμε όλες τις απορίες. Ενδεχομένως θα κάναμε και μία επίσκεψη για να το γνωρίσετε από κοντά.  Αυτό όμως δεν μπορεί να γίνει φέτος με το κλείσιμο των σχολείων μας!  Δεν πειράζει όμως γιατί έχουμε τη λύση. Η κυρία Νίτσα Ιωαννίδου  συγκέντρωσε όλα τα  συνηθισμένα ερωτήματα και τις απαντήσεις τους για σας. Πατώντας πάνω στα κουμπάκια θα σας λυθούν όλες οι απορίες Και αν δεν σας λυθούν όλες συζητήστε το και με τους γονείς σας ή τα μεγαλύτερα αδέρφια και ξαδέρφια σας που πηγαίνουν ήδη εκεί.

ΑΝΟΙΞΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Υποβλήθηκε στις 14 Μαΐου 2020 στις 6:45 ΜΜ. Μπορείς να παρακολουθείς τα σχόλια για το άρθρο χρησιμοποιώντας RSS 2.0. Μπορείτε νααφήστε μία απάντησηήTrackback.