Άρθρα σχετικά με 25 Μαρτίου 2012

Ίδιο το top 5 των τραγουδιών παγκοσμίως για αυτήν την εβδομάδα με διαφορετική κατάταξη!

Τα στοιχεία βασίζονται στα top 10 ‘oλων των χωρών στο i-tunes!

• Στο νούμερο 5…Fun- We Are Young (feat. Janelle Monáe) το οποίο έπεσε μία θέση από την προηγούμενη εβδομάδα.
  • Στο νούμερο 4…Flo Rida – Wild Ones (feat. Sia) όπου και αυτό έπεσε κατά μία θέση.
  • Στο νούμερο 3…Carly Rae Jepsen – Call Me Maybe. Ανέβηκε 2 θέσεις και συνεχίζει δυναμικά.
  • Στο νούμερο 2…Michel Telό – Ai Se Eu Te Pego το οποίο δεν κατάφερε να μείνει για μία ακόμη βδομάδα στην πρώτη θέση και έτσι συμβιβάζεται στη δεύτερη.
  • Στο νούμερο 1…Gotye- Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra). Aνεβαίνοντας  μια θέση και κατακτώντας την κορυφή.

Και τώρα ακόμα ένα τραγούδι που αναμένεται να γίνει επιτυχία Ήβη Αδάμου-la la love. Είναι το τραγούδι που θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision το οποίο έχει τρελάνει τους πάντες και θεωρείτε φαβορί.

Η γιορτή του σχολείου μας για την 25η Μαρτίου

Την Παρασκευή το σχολείο μας διοργάνωσε την γιορτή για την 25η Μαρτίου, όπου κάποιοι από τους συμμαθητές μας μας διάβασαν κάποια ποιήματα και ακούσαμε τραγούδια που ετοίμασε η χοροδία.