Ομαλή μετάβαση των παιδιών στο Δημοτικό Σχολείο. Μια άψογη παρουσίαση του θέματος, δίνοντας λύσεις στους προβληματισμούς των γονιών από την Σύμβουλο Εκπαίδευσης Νηπιαγωγών Μαγνησίας Κα Elisabet Antoniou στο 3ο Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας.
Ομαλή μετάβαση των παιδιών στο Δημοτικό Σχολείο. Μια άψογη παρουσίαση του θέματος, δίνοντας λύσεις στους προβληματισμούς των γονιών από την Σύμβουλο Εκπαίδευσης Νηπιαγωγών Μαγνησίας Κα Elisabet Antoniou στο 3ο Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας.