ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΩΝ/ΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Κοινοποιείται ο προσωρινός ενιαίος αξιολογικός πίνακας δεκτών υποψηφίων Διευθυντριών/ντών σχολικών μονάδων της ΔΔΕ Δωδεκανήσου στο πλαίσιο της με αριθμ. 4564/04.08.2023 «Επαναπροκήρυξης – Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση κενών θέσεων Διευθυντριών/ντών σχολικών μονάδων της ΔΔΕ Δωδεκανήσου».

Σημειώνεται ότι οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλουν ένσταση κατά του ανωτέρω πίνακα εντός τεσσάρων (4) ημερών από την επομένη της ανάρτησής τους στην ιστοσελίδα μας, ήτοι από το Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 έως την Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 και ώρα 13:00 στο e-mail: gpisde@dide.dod.sch.gr.