Δήλωση συμμετοχής στην καρναβαλική παρέλαση 28/2/2019

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Έντυπα, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων | , στις 01-02-2019

Παρασκευή 1/2/2019
Το Δ.Σ. του Συλλόγου γονέων & κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ν.Ορεστιάδας, με χαρά σας προσκαλεί να συμμετέχετε μικροί-μεγάλοι στην ομάδα του σχολείου στην καρναβαλική παρέλαση της πόλης μας «Τσικνομπουρμπούλης 2019» στις 28/2/19.Το κόστος της στολής των μαθητών του σχολείου θα καλυφθεί εξολοκλήρου από τον σύλλογο. Γι ’αυτό θα θέλαμε να γνωρίζουμε τον αριθμό συμμετεχόντων για την προμήθεια υλικών. Το θέμα της ομάδας είναι :Τα κουνούπια της Ορεστιάδας. Τις στολές θα τις κατασκευάσουμε όλοι μαζί με τα παιδιά μας κάποιο απόγευμα ,για το οποίο θα σας ενημερώσουμε.
——————————————————————————————————————————

Ονοματεπώνυμο :