Ο αγώνας του Χάρη είναι και δικός μας!

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Δράσεις, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων | , στις 05-03-2018

Ο μικρός Χάρης είναι 11 χρόνων κάτοικος Ορεστιάδας και πηγαίνει στο 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ. Πάσχει από γλοίωμα [όγκος] στο κεφάλι που αγκάλιασε το οπτικό του νεύρο. Αυτή την ώρα ο Χάρης είναι τυφλός και δίνει τη μάχη του για ΖΩΗ!!!
Νοσηλεύεται στην Αθήνα στους ξενώνες της «ΦΛΟΓΑΣ» και χρειάζεται άμεση χειρουργική επέμβαση μέσα στην εβδομάδα.
Στηρίζουμε την προσπάθεια του Χάρη καταθέτοντας ό,τι μπορεί ο καθένας σε λογαριασμό στην ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΙΒΑΝ. GR1501104400000044034819480 Δικαιούχος ΒΑΡΣΑΜΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

Στο σχολείο μας μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικοί και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων συγκεντρώνουμε χρήματα που θα καταθέσουμε συνολικά στην τράπεζα την Παρασκευή.

Αγωνιούμε, αλλά είμαστε αισιόδοξοι ότι ο Χάρης θα βγει νικητής!