18 Μαΐου 2021 αρχείο

Αριστείο διάκρισης για μαθητή της Β’ λυκείου του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου στο 1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ.

Αριστείο διάκρισης για τον μαθητή Χρυσαφούδη Αστέριο  στον Διαγωνσιμό Μαθηματικών Γρίφων στο  1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ.

Συνέχεια ανάγνωσης

Αριστείο διάκρισης για μαθήτρια της Β’ λυκείου του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου στο 1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ.

Αριστείο διάκρισης για την μαθήτρια  Χαρά Αναστασία Τζελέπη  στον Διαγωνσιμό Μαθηματικών Γρίφων στο  1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ.

Συνέχεια ανάγνωσης

Αριστείο διάκρισης για μαθήτρια της Α’ λυκείου του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου στο 1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ.

Αριστείο διάκρισης για την μαθήτρια Μαρία Αθανασία Σταυροπούλου   στον Διαγωνσιμό Μαθηματικών Γρίφων στο  1ο Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ.