↑ Επιστροφή σε Το σχολείο μας

Σύλλογος Γονέων / Κηδεμόνων

Αναζητήστε μας στη διέυθυνση:   http://sullogos2gel.blogspot.gr/
Επικοινωνία:  sullogos2gel@gmail.com
Το ΔΣ του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

Βάσω Ξώμαλη Πρόεδρος

Τσολακης Γιώργος Αντιπρόεδρος

Ζήσης Σάκης Γραμματέας

Πηλίδου Έφη Ταμίας

Τοσκίτση Εύη Μέλος

Ιλονα Κωνσνταντινίδη  Μέλος

Κοινός στόχος όλον τον μελών του νέου Δ.Σ. είναι να προστατέψουμε το δεύτερο σπίτι των παιδιών μας που είναι το Σχολείο μας.
Ακόμη και η ελάχιστη ενασχόληση όλων μας με τα κοινά του σχολείου είναι παρακαταθήκη για ένα καλύτερο αύριο για τα παιδιά μας.
Όλοι μαζί μπορούμε να πετύχουμε πολλά. Ο καθένας μόνος του είναι ένα φτερό στον άνεμο . Η συλλογικότητα είναι το όπλο μας για κάθε νίκη.

Το χρωστάμε στα ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.

1. Κώτη Κρήσκη

Χαίρεται. Μόλις γύρισε ο σύζυγος από την ενημέρωση του σχολείου μας.. Του ζητήσατε να πληρώσει την συνδρομή ,την οποία κι έκανε με αριθμό απόδειξης 608. Κατά την εγγραφή του γιού μας όμως το είχα κάνει εγώ . Ο αριθμός απόδειξης είναι 563 στις 04/09/2017.
    Κώτη Κρήσκη.
    Για τον μαθητή Αστέριο Γόγαλη

ευχαριστώ
    20/12/2017

1. 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

θα σας παρακαλούσα να επικοινωνήσετε με τον πρόεδρο του συλλογου γονέων και κηδεμόνων. Θα τον ενημερώσω και εγώ φυσικά.
      Καλές Γιορτές