Συνάντηση διάχυσης εκπαιδευτικού υλικού των Erasmus+ προγραμμάτων eHAND & G.A.M.E. του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου στην τοπική κοινωνία

Η Διευθύντρια του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου και η παιδαγωγική ομάδα του Erasmus+ σας προσκαλούν στην “Συνάντηση διάχυσης εκπαιδευτικού υλικού τως Erasmus+ projects eHAND και G.A.M.E. στην τοπική κοινωνία του Ωραιοκάστρου, που θα πραγματοποηθεί την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου19.30 μμ στο πέτρινο του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου.

Η πρόσκληση απευθύνεται στους γονείς τόσο των μαθητών του σχολείου μας αλλά και σε άλλους, στο σύλλογο διδασκόντων αλλά και σε εκπαιδευτικούς άλλων σχολείων, σε επαγγελματίες και καταστηματάρχες του Ωραιοκάστρου, σε εκπροσώπους συλλόγων και σε όσους πολίτες επιθυμούν να ενημερωθούν για τις δραστηριότητες που αναπτύσσει το σχολείο..