8 Οκτωβρίου 2015 αρχείο

Παρουσίαση της βραβευμένης δράσης της Περιβαλλοντικής Ομάδας στο σεμινάριο του ΑΤΕΙΘ και του Γραφείου Περιβαλλοντικής Αγωγής.

Το Γραφείο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης της Δ. Δ. Ε. Δυτικής Θεσσαλονίκης συνδιοργάνωσε με την Επιτροπή Περιβάλλοντος του ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης Σεμινάριο με θέμα: «Καλύτερη Περιβαλλοντική Δράση 2015-2016», που αφορά στην υποστήριξη των προγραμμάτων περιβαλλοντικής εκπαίδευσης και στη διάκρισή τους με επαίνους και βραβεία ανάλογα με τον τρόπο υλοποίησής τους.

Συνέχεια ανάγνωσης

Εκλογή 15μελούς συμβουλίου των μαθητών – Ποιοι εκλέγονται

Την Παρασκευή 2/10/2015, τις τρείς τελευταίες ώρες πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές για την ανάδειξη του 15μελούς συμβουλίου των μαθητών του σχολείου μας. Μετά την παρουσίαση των υποψηφίων, οι μαθητές ψήφισαν ανά τάξη και εκλέχθηκαν οι παρακάτω υποψήφιοι. Δείτε τους ψήφους και την σειρά εκλογής στον πίνακα που ακολουθεί.

Συνέχεια ανάγνωσης