Σύλλογος Απανταχού Αμφισσέων “Τα Σάλωνα”: Πρόγραμμα εκδηλώσεων “Από το κάστρο της Οργιάς ατενίζουμε το μέλλον”

30 Μαρτίου, 2022 clalas99

Ο Σύλλογος Απανταχού Αμφισσέων “Τα Σάλωνα” συμμετέχει με εκδηλώσεις στους εορτασμούς του Δήμου Δελφών για την απελευθέρωση του κάστρου των Σαλώνων και για τα 200 χρόνια από την εθνική παλιγγενεσία.

Το 1ο Ε.Κ. Άμφισσας, υλοποιώντας σχετική δράση, θα παρουσιάσει εργαστηριακές δραστηριότητες σχολικών προγραμμάτων μαθητών και μαθητριών του τομέα Πληροφορικής ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας που σχετίζονται με την επανάσταση του 1821.

Δείτε το πρόγραμμα εκδηλώσεων εδώ.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Άμφισσα ,ΓΕ.Λ. Άμφισσας ,Γυμνάσιο Άμφισσας ,Δήμος Δελφών ,Δραστηριότητες ,Εκδηλώσεις ,Εκπαιδευτικά Προγράμματα ,Εκπαιδευτικό υλικό ,Εκπαιδευτικοί ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επέτειος ,Εργαστήρια Πληροφορικής ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Πληροφορική ,Σχολικές δραστηριότητες ,Τομέας Πληροφορικής ΕΠΑΛ ,Τοπικές γιορτές .

Τα σχόλια δεν επιτρέπονται.