2η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού: Δράσεις σε ΕΠΑ.Λ. και 1ο Ε.Κ. Άμφισσας

Τη Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2015 γιορτάστηκε στο ΕΠΑ.Λ. και 1ο Ε.Κ. Άμφισσας η «2η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού».

Οι αθλητικές και άλλες δράσεις που έλαβαν χώραν ήταν: ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, αερόμπικ, επίδειξη βίντεο της Εκπαιδευτικής Τηλεόρασης και κολάζ αθλητικού περιεχομένου.

Στη συνέχεια, μπορείτε να δείτε μερικές αφίσες με κολάζ φωτογραφιών που κατασκευάστηκαν από μαθητές του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας στα εργαστήρια Πληροφορικής και Εφαρμογών Η/Υ του 1ου Ε.Κ. Άμφισσας.

ok1245b

athlo0b