Δε θα πραγματοποιηθεί τηλεκπαίδευση την Τρίτη 25/1

Σύμφωνα με έγγραφο που εστάλη στο σχολείο μας από το Υπουργείο Παιδείας αύριο Τρίτη 25 Ιανουαρίου δε θα πραγματοποιηθεί τηλεκπαίδευση στις περιοχές στις οποίες τα σχολεία παραμένουν κλειστά εξ αιτίας της κακοκαιρίας (καθώς δεν θα υπάρχει ούτε διοικητικό προσωπικό για την τεχνική υποστήριξη της  τηλεκπαίδευσης).

ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 24 και την Τρίτη 25 Ιανουαρίου τα σχολεία του νομού Αχαΐας θα παραμείνουν κλειστά λόγω της κακοκαιρίας . Για τις ημέρες που τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά θα υπάρχει τηλεκπαίδευση όπως έχετε ενημερωθεί με σχετικά μηνύματα που σας έχουν αποσταλεί ή ακόμα και με τηλεφωνική επικοινωνία. Είμαστε στη διάθεσή σας για την παροχή διευκρινίσεων και κάθε βοήθειας.