H βράβευση

Με ιδιαίτερη χαρά και συγκίνηση παρακολουθήσαμε τη βράβευση των 4 μαθητών μας που ανήκουν στην εθνική ομάδα ρομποτικής το βράδυ της Παρασκευής 13/12/2019 σε ειδική εκδήλωση.

Τα βραβεία παρέδωσε στους μαθητές και στη μαθήτρια μας ο Υφυπουργός Παιδείας συγχαίροντας τους για το έργο τους.

Την εκδήλωση παρακολούθησαν και χειροκρότησαν εκπρόσωποι του Υπουργείου Παιδείας, οι γονείς των παιδιών, εκπαιδευτικοί και όσοι στηρίζουν την Εθνική Ομάδα Ρομποτικής.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι για την επιτυχία των Λαμπίρη Ηλέκτρας, Πρωτοψάλτη Αρσένη, Μαρινάκη Μιχάλη, Κατσουράκη Άγγελου. Τους ευχόμαστε καλή πρόοδο!!!!

Ο Υπεύθυνος καθηγητής της Ομάδας Ρομποτικής του σχολείου μας κ. Βαρούχας Αλέξανδρος προέτρεψε τα παιδιά μας για νέες επιτυχίες.