ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2024: Οδηγίες και Πρόγραμμα Υγειονομικής εξέτασης & Πρακτικής Δοκιμασίας (αγωνίσματα) των υποψηφίων για εισαγωγή στα Τ.Ε.Φ.Α.Α., ακαδημαϊκού έτους 2024-25

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες και μαθητές,
Παρακάτω θα βρείτε συνημμένο έγγραφο με τις Οδηγίες και το Πρόγραμμα Υγειονομικής Εξέτασης και Πρακτικής Δοκιμασίας (αγωνίσματα) που αφορά στους υποψηφίους για εισαγωγή στα ΤΕΦΑΑ (ακαδημαϊκό έτος 2024 – 2025).

Καλή επιτυχία!

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2024: ΟΔΗΓΙΕΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥΣ

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες και μαθητές,
Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά στο παρακάτω συνημμένο τις πολύ σημαντικές Οδηγίες και Συμβουλές προς τους εξεταζομένους για τις ημέρες των Πανελλαδικών Εξετάσεων.

Καλή επιτυχία στα παιδιά μας!

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2024: Τι ισχύει με τους υποψηφίους που επιθυμούν να εισαχθούν με το 10%

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες και μαθητές,
Στο παρακάτω συνημμένο αρχείο μπορείτε να ενημερωθείτε αναφορικά με το τι ισχύει για τους υποψηφίους Πανελλαδικών Εξετάσεων που επιθυμούν να εισαχθούν με το 10%.

Καλή Επιτυχία!