Απρ 30 2014

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας

Στους μαθητικούς Αγώνες Στίβου του Νομού οι μαθητές μας επέδειξαν ζήλο και αξιώθηκαν σημαντικών διακρίσεων, ήτοι 3 χρυσά μετάλλια, 1 αργυρό και 2 τιμητικές συμμετοχές. Αναλυτικότερα πρώτευσαν οι Βελισσάρης Γεώργιος της Γ΄τάξης στο μήκος, Νέλλα Μαρία της Β΄τάξης στο ύψος κορασίδων και Ζάχος Δημήτρης της Γ΄τάξης στο ύψος επίσης. Τη δεύτερη θέση στο ύψος κατέλαβε ο μαθητής της Γ΄τάξης Ζάχος Ιωάννης, ενώ την τέταρτη θέση πήραν οι Σιλεβίστα Άννα της Β΄τάξης στα 80 μέτρα και Καραγκούνη Κων/να της Γ΄τάξης στη σφαίρα. Συγχαίρουμε τους παραπάνω μαθητές γιατί τίμησαν το σχολείο μας με τις μεγάλες τους επιτυχίες, αλλά και όλους τους άλλους της αθλητικής μας ομάδας για την προσπάθεια που κατέβαλαν και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία σε ό,τι στοχεύουν και επιδιώκουν.