Αρχεία για Οκτώβριος, 2017

Οκτ 30 2017

Ενημέρωση Γονέων

Κάτω από: Ανακοινώσεις

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 2-11-2017, οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου θα μπορούν να προσέλθουν στο Γυμνάσιο προκειμένου να επικοινωνήσουν με τους καθηγητές και να ενημερωθούν για την επίδοση των παιδιών τους.

Οκτ 30 2017

Επέτειος 28ης Οκτωβρίου 1940

Κάτω από: Γιορτές

Την Παρασκευή 27-10-2017 στις 8:30 π.μ. στο θεατράκι του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε ο εορτασμός της εθνικής επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940. Την γιορτή τίμησαν με την παρουσία τους ο Αντιδήμαρχος Μακρακώμης κ. Συρράφος Ξενοφώντας, ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής κ. Κυριαζής  Γεώργιος, η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων  κ. Τσίφτη Ειρήνη καθώς και μέλη […]

Οκτ 07 2017

4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Κάτω από: Δραστηριότητες

Τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017, πραγματοποιήθηκε στο Σχολείο μας η 4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού με στόχο την ενίσχυση της συμμετοχής των μαθητών σε οργανωμένες αθλητικές δραστηριότητες, που προάγουν την καλή φυσική τους κατάσταση και συμβάλλουν στην βελτίωση της ποιότητας ζωής.