Αρχεία για Απρίλιος, 2011

Απρ 20 2011

Εκδρομή στο Ναύπλιο

Κάτω από: Δραστηριότητες

Η Περιβαλλοντική ομάδα του σχολείου μας πραγματοποίησε εκδρομή στο Ναύπλιο από την 1 – 3 Απριλίου.

Απρ 20 2011

Αρκάς – Χαμηλές Πτήσεις

Κάτω από: Τέχνη

Από την ενότητα  Χαμηλές Πτήσεις παρουσιάζουμε  δύο ακόμη άλμπουμ το ” Τίμα τον πατέρα σου” και το ” Κάνε πουλί να δεις καλό”. Απολαύστε τα!

Απρ 16 2011

Αρκάς – Χαμηλές Πτήσεις

Κάτω από: Τέχνη

Ανοίγουμε την ενότητα των Χαμηλών Πτήσεων ανεβάζοντας δύο  άλμπουμ, το ” Μπαμπά Πετάω! ” και το ” Σπουργίτι είσαι και φαίνεσαι”. Απολαύστε τα!

Απρ 15 2011

Σκαρλάτου Κωνσταντίνα

Κάτω από: Εργασίες

Σκαρλάτου Κωνσταντίνα

Η Κωνσταντίνα Σκαρλάτου συμμετείχε στην Έκθεση στα εικαστικά με θέμα: “Με τον παλμό του Πολιτισμού για ένα ζωντανό σχολείο”

Μία απάντηση μέχρι τώρα

Απρ 12 2011

Εκδρομή στο Γαλαξίδι

Κάτω από: Δραστηριότητες

Γαλαξίδι

Η Περιβαλλοντική Ομάδα του σχολείου μας στις 28 Φεβρουαρίου επισκέφτηκε το Γαλαξίδι.

Απρ 09 2011

Βράβευση Μαθητών

Κάτω από: Διακρίσεις

Την Κυριακή 10 Απριλίου θα γίνει η βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς της Μαθηματικής Εταιρείας. Ανάμεσα στους μαθητές που διακρίθηκαν είναι οι μαθητές του σχολείου μας: