Ημερήσιο Άρθρα σχετικά με Μάιος nd, 2010

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοίπου μισθοδοτούνται: 1. από τη Διεύθυνση Π.Ε. (2431046491)και το 4ο Γραφείο Π.Ε. Ν. Τρικάλων 2. από το 2ο Γραφείο Π.Ε.Ν. Πέλλας να γνωστοποιήσουν στον εκκαθαριστή της οργανικής τους θέσης τον αριθμό ΑΜΚΑ.

Διαβάστε το πλήρες άρθρο »

Τα αποτελέσματα του διαγωνισμούγια τη ΜαθηματικήΕταιρεία για την Ε‘ τάξη [.pdf] και τη ΣΤ‘ τάξη[.pdf] μετά από ανακοινοποίηση στο ορθό‐ έχουν αναρτηθείστην αρχικήσελίδα: http://1grpe.eyv.sch.gr/pliro1greyv/index.htm του 1ου Γραφείου στα [ Τελευταία Νέα ] από17‐05‐2010.

Διαβάστε το πλήρες άρθρο »

Απότο ΥΠ.Π.Δ.Β.Μ.Θ. (Δ/νση Διοικητικών Υποθέσεων Π.Ε. & Δ.Ε.‐Τμήμα Γ’) γνωστοποιείται ότι ενόψει της επανεξέτασης του πλαισίου λειτουργίας των κυλικείων των Δημόσιων σχολείων οι σχολικέςεπιτροπές δε θα πρέπει να προχωρήσουν σε νέες προκηρύξεις διαγωνισμού εκμίσθωσης σχ. Κυλικείων (σύμφωνα με την 62321/Δ1, ΦΕΚ 1003/30‐5‐2008,τ.Β΄). Τέλος, για την κάλυψη των αναγκών λειτουργίαςτων κυλικείων, προτείνεται η παράταση της υπάρχουσας […]