Αρχείο για "22 Δεκεμβρίου 2021"

Ο Άγιος Βασίλης στο σχολείο μας!!!

13 110 23 412 1

Τα  Χριστούγεννα είναι  μαγεία… και λίγη από αυτή έφεραν στο σχολείο μας  ο Άγιος Βασίλης και το σκανταλιάρικο ξωτικό του.  Άνοιξαν το ξεχασμένο σεντούκι με τα παραμύθια και η αυλή του σχολείου γέμισε από κουδουνίσματα, γέλια και χαρούμενες φωνές.

Ευχαριστούμε πολύ το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας για την ευχάριστη έκπληξη και τα δωράκια που μοίρασε στους μαθητές μας!!!

Ετικέτες: , ,

Συγκέντρωση  ειδών  διατροφής  και  πρώτης  ανάγκης  για  το  «Ορφανοτροφείο  Δήμου  Λεβαδέων»

Είδη πρώτης ανάγκης – JuniorsClub.gr

Μέρες  Χριστουγέννων, μέρες  αγάπης, χαράς  και  προσφοράς  στο  συνάνθρωπό  μας. Ο  Σύλλογος  Διδασκόντων  σε  συνεργασία  με  το  Σύλλογο  Γονέων  και  Κηδεμόνων  του  σχολείου  μας, αποφάσισε  να  συγκεντρώσει  είδη  διατροφής  και  πρώτης  ανάγκης  για  το  «Ορφανοτροφείο  Δήμου  Λεβαδέων».

Παρακαλείται  όποιος  επιθυμεί  να  συμβάλλει  στην  προσπάθειά  μας   αυτή.  Η  συγκέντρωση  των  ειδών  θα  γίνει  την  Πέμπτη, 23  Δεκεμβρίου ως τις 14:00, στο  χώρο  του  σχολείου.

Σας παραθέτουμε ενδεικτική λίστα προϊόντων.  Διαβάστε όλο το άρθρο »

Ετικέτες: , , ,