Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Γ’ τάξης παρουσίασαν τη θεατρική παράσταση “Το μουσείο των συναισθημάτων” την Πέμπτη 6/62024, στην αίθουσα εκδηλώσεων , με μεγάλη επιτυχία !!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά ,στη δασκάλα της τάξης κ.Ξανθοπούλου Γεωργία , στην εκπαιδευτικό Θεατρικής Αγωγής του σχολείου μας κ.Κυριαφίνη Μαρία,στη μουσικό μας κ.Παπατζίκη Στεφανία, στην εικαστικό μας κ.Κίνη Παρασκευή και σε όλους όσους συνέβαλαν για την εξαιρετική αυτή παράσταση.
Σας ευχαριστούμε !!