Αγαπητοί Γονείς/Κηδεμόνες
Θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε ότι:
1. Τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 από τις 11.45 π.μ. μέχρι τις 1.15 μ.μ. θα μπορέσετε να προσέλθετε στο σχολείο για να παραλάβετε τη βαθμολογία του Α’ τριμήνου για τους/τις μαθητές/τριες των Γ’, Δ’, Ε’, και ΣΤ’ τάξεων και να ενημερωθείτε προφορικά για τους/τις μαθητές/τριες των Α’ και Β’ τάξεων. Λόγω των Χριστουγεννιάτικων διακοπών, η επόμενη ενημέρωσή σας για την πρόοδο των παιδιών σας θα γίνει την πρώτη εβδομάδα του Φλεβάρη 2024.
2. Η Χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας θα γίνει την ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 το απόγευμα και θα την παρουσιάσουν τα παιδιά των Α’ και Β’ τάξεων. Ώρα προσέλευσης ορίζεται η 5.30 μ.μ. Εκείνη τη μέρα ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ, καθώς θα γίνει μεταφορά εργασιακού ωραρίου για τους εκπαιδευτικούς. Σας περιμένουμε λοιπόν με τα παιδιά σας να περάσουμε όμορφα στη γιορτή αλλά και στις δράσεις του Συλλόγου Γονέων/Κηδεμόνων που σας προτρέπουμε να στηρίξετε, ο καθένας με όποιον τρόπο μπορεί!
Ο Σύλλογος Διδασκόντων σας εύχεται ολόψυχα χαρούμενες γιορτές με Υγεία, Χαρά και όμορφες στιγμές!
Με εκτίμηση
Η Διευθύντρια του Σχολείου
Κόκλα Καλλιόπη
Αφήστε μια απάντηση