ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Με την έναρξη της φετινής σχολικής χρονιάς 2023-2024, ο Σύλλογος
Διδασκόντων του 6/θ Δημοτικού Σχολείου Λιθακιάς σας καλεί
την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 6.30 το απόγευμα
στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δημοτικού Σχολείου για μια παιδαγωγική συνάντηση/συζήτηση με τα εξής θέματα:

1. Ενημέρωση για τη λειτουργία της σχολικής μονάδας
2. Νέα σχολική χρονιά 2023-2024: Δράσεις και πρωτοβουλίες
Θα ακολουθήσει ενημέρωση από τους εκπαιδευτικούς ( κατά τάξη ) για ζητήματα που σχετίζονται με την εκπαιδευτική διαδικασία εντός σχολείου και την προετοιμασία των μαθητών στο σπίτι. Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη! Θα χαρούμε πολύ να συζητήσουμε, να ανταλλάξουμε απόψεις και να απαντηθούν όσα πιο πολλά ερωτήματα υπάρχουν!

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Λιθακιάς

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ