Βαθμολογία Α΄τριμήνου

Δεκ 202018

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες.

Σας ενημερώνουμε ότι την ερχόμενη Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου 2020 θα γίνει η αποστολή, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ( e-mail), της βαθμολογίας των μαθητών μας για το Πρώτο (Α΄) τρίμηνο του σχολικού έτους 2020-21.

Η βαθμολογία αφορά τις τάξεις Γ΄, Δ΄, Ε΄ & Στ΄.

Για τις μικρότερες τάξεις (Α΄ & Β΄) θα γίνει προφορική ενημέρωση από τις συναδέλφους εκπαιδευτικούς με τρόπο που θα σας πληροφορήσουν οι ίδιες.

Σας γνωρίζουμε επίσης ότι κατά την αποστολή των βαθμολογιών (μέσω του συστήματος) περιλαμβάνονται και διδακτικά αντικείμενα τα οποία δεν βαθμολογούνται, όπως το μάθημα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας.

Με το νέο έτος και εφόσον ισχύει η δια ζώσης διδασκαλία, θα γίνει επίδοση της βαθμολογίας γραπτώς και εντός φακέλου. (Φ.36/168674/11-12-2020 εγκυκλίου του Υπουργείου Παιδείας & Θρησκευμάτων).

Ο Δντής

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βαθμολογία Α΄τριμήνου