![WP_20181121_012](https://blogs.sch.gr/dilith/files/2018/11/WP_20181121_012-150x150.jpg?x89156)
Με μεγάλη ευχαρίστηση οι μαθητές μας, συνοδεία των εκπαιδευτικών τους, την Τετάρτη 21 Νοεμβρίου παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση “Ραντεβού στις 8 στη νέα Κιβωτό”.
Η παράσταση ήταν μια αριστουργηματική δημιουργία της θεατρικής σκηνής Ζακύνθου. Τα παιδιά πέρασαν ευχάριστα ενώ παράλληλα οι ηθοποιοί με τη δραματοποίησή τους και τη θεματολογία του έργου μπόρεσαν να περάσουν μηνύματα που έχουν να κάνουν με την προστασία του περιβάλλοντος.
Συγχαρητήρια στους οργανωτές της παράστασης.
Αφήστε μια απάντηση