ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΩΝ/ΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Κοινοποιείται ο προσωρινός ενιαίος αξιολογικός πίνακας δεκτών υποψηφίων Διευθυντριών/ντών σχολικών μονάδων στο πλαίσιο της με αριθμ. 4224/26.08.2024 (ΑΔΑ: 9ΑΨΝ46ΝΚΠΔ-ΝΒΤ) «Επαναπροκήρυξης – Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή Διευθντριών/ντών σε κενούμενες θέσεις σχολικών μονάδων της ΔΔΕ Δωδεκανήσου».

Σημειώνεται ότι οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλουν ένσταση κατά του εν λόγω πίνακα εντός τριών (3) εργάσιμων ημερών από την επομένη της ανάρτησής του στην ιστοσελίδα μας, ήτοι από τη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2024 έως την Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου 2024 και ώρα 14:00 στο e-mail: gpisde@dide.dod.sch.gr.

ΠΡΟΣΩΡΙΝΌΣ ΕΝΙΑΊΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΌΣ ΠΊΝΑΚΑΣ