Στο σαλπάρισμα για το νέο ταξίδι, αφήνοντας το όμορφο λιμάνι του Γυμνασίου, θα θέλαμε να σας έχουμε κοντά μας, για να αποχαιρετήσουμε τους μαθητές μας, να διασκεδάσουμε, να χορέψουμε, να γλεντήσουμε και να συγκινηθούμε όλοι μαζί, με την προβολή αναμνήσεων σε video wall, το οποίο επιμελείται με πολλή αγάπη η καθηγήτρια του σχολείου μας κα.Μπίσκα Λίτσα!
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σας καλεί στην εορταστική εκδήλωση για την αποφοίτηση των παιδιών, τη Δευτέρα 17 Ιουνίου και ώρα 20:00 στον χώρο της πισίνας του Rose Garden. Η γενική είσοδος είναι 15 ευρώ, ανά άτομο, με φαγητό και απεριόριστα αναψυκτικά και ποτά.
Έχουμε μεριμνήσει για δύο μενού. Ένα αρτύσιμο και ένα νηστίσιμο. Οπότε όσοι νηστεύετε, να μας το γνωστοποιήσετε για να ετοιμαστούν και τα ανάλογα πιάτα.
Συνημμένα θα βρείτε και τα δύο μενού.
Σας περιμένουμε να γιορτάσουμε όλοι μαζί την αποφοίτηση των μαθητών μας και να τους ευχηθούμε καλή σταδιοδρομία στην επόμενη βαθμίδα τους!
Με εκτίμηση,
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων