Εκπαιδευτικό Προσωπικό

Σχολικό έτος 2021- 2022

 Διευθυντής:

Νικόλαος Γ. Νταμπαλής,   ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθύντρια :

Καλομοίρη Μελπομένη – Τεχνολόγος – Γεωπόνος

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  8. Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός
  9. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  10. Πολυκάρπου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  11. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  12. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  13. Γεωργιάδου Κυριακή – Φιλόλογος Γαλλικής
  14. Χατζηιορδάνου Αρίστη – Θεολόγος

Σχολικό έτος 2020- 2021

 Διευθυντής:

Νικόλαος Γ. Νταμπαλής,   ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθύντρια :

Καλομοίρη Μελπομένη – Τεχνολόγος – Γεωπόνος

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  8. Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός
  9. Κοκκινοπούλου Δέσποινα- Φιλόλογος
  10. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  11. Πολυκάρπου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  12. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  13. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  14. Κιοσές Γεώργιος – Φυσικός
  15. Γεωργιάδου Κυριακή – Φιλόλογος Γαλλικής
  16. Ρουκούδης Ιωάννης  – Μουσικός
  17. Τσακίρη Σοφία – Φιλόλογος
  18. Χατζηιορδάνου Αρίστη – Θεολόγος
  19. Γεωργάκη Σταυρούλα- Μαθηματικός
  20. Μπαλουκσή Αναστασία- Καλλιτεχνικών
  21. Ιφόγλου Ελένη- Νοσηλεύτρια
  22. Καρακυρίου Βασιλική – Φυσικός
  23. Βελετζέκης Κωνσταντίνος- Γυμναστής
  24. Κοϊνάρη Γαρυφαλλιά- Πληροφορικός
  25. Μαλαμίδης Μάλαμας- Οικονομολόγος
  26. Καραμπέρης Ευάγγελος -Βιολόγος

 

 

 

Σχολικό έτος 2019- 2020

 

 

 

Διευθύντρια : Mουρίκη Ελένη – Γεωπόνος ΠΕ 8801

Υποδιευθύντρια : Καλομοίρη Μελπομένη – Τεχνολόγος – Γεωπόνος

 

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  8. Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός
  9. Κοκκινοπούλου Δέσποινα- Φιλόλογος
  10. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  11. Πολυκάρπου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  12. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  13. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  14. Σολκίδης Δημήτρης    – Γυμναστής
  15. Γεωργιάδου Κυριακή – Φιλόλογος Γαλλικής
  16. Τσανακάς Άγγελος – Μουσικός
  17. Καραμουχτάρης Αχιλλέας – Φυσικός
  18. Χατζηιορδάνου Αρίστη – Θεολόγος
  19. Γεωργάκη Σταυρούλα- Μαθηματικός
  20. Καρτάλη Άννα – Μαθηματικός
  21. Κωνσταντινίδου Ελισάβετ – Νοσηλεύτρια
  22. Πρίνη Μαρία – Φιλόλογος
  23. Γεωργούλα Κατερίνα – Φυσικός
  24. Σαββοπούλου Νικολέτα -Καλλιτεχνικών
  25. Μπαρμποπούλου Βενετία – Κοινωνιολόγος
  26. Ουζουνίδου Σοφία – Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής
  27. Θεοδόρογλου Άννα- Γυμνάστρια
  28. Βασιλικού Φωτεινή – Οικιακής Οικονομίας
  29. Ράγιου Καλλιόπη – Βιολόγος

 

 

Σχολικό έτος 2018- 2019

 

Διευθύντρια : Mουρίκη Ελένη – Γεωπόνος ΠΕ 8801

Υποδιευθύντρια: Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός

 

 

 

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός
  6. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  7. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  8. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  9. Νταμπαλής Νικόλαος – Μαθηματικός
  10. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  11. Σλαβούδη Βασιλική     – Φιλόλογος
  12. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  13. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  14. Σολκίδης Δημήτρης    – Γυμναστής
  15. Γεωργιάδου Κυριακή – Φιλόλογος Γαλλικής
  16. Αλμπανάκης Ευάγγελος – Μουσικός
  17. Παπαδόπουλος Μιχάλης – Φυσικός
  18. Καρτάλη Άννα – Μαθηματικός
  19. Μπαστρογιάννη Μαργαρίτα- Μαθηματικός
  20. Χατζηιορδάνου Αρίστη – Θεολόγος
  21. Κωνσταντινίδου Ελισάβετ – Νοσηλεύτρια
  22. Συμεωνίδου Βασιλική – Φιλόλογος
  23. Παναγόπουλος Δημήτρης – Θεολόγος
  24. Κατσανίκας Ηλίας – Γυμναστής
  25. Κουμπουρλή Ελευθερία- Αγγλικών
  26. Τσέλη Ελένη- Οικιακής Οικονομίας
  27. Δρίβα Φρειδερίκη – Καλλιτεχνικών
  28. Τσίπου Κατερίνα – Φυσικός
  29. Καραμανώλης Δημήτρης – Βιολογία
  30. Γαβανού Φωτεινή – Φιλόλογος
  31. Τόσκα Κυριακή – Μαθηματικός
  32. Ρουσουλιώτης Νικόλαος – Φιλόλογος

Σχολικό έτος 2017- 2018

 

Διευθύντρια : Mουρίκη Ελένη – Γεωπόνος ΠΕ 8801

Υποδιευθυντής :  Νταμπαλής Νικόλαος – Μαθηματικός

 

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  8. Μπίσκα Πασχαλία    – Πληροφορικός
  9. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  10. Σλαβούδη Βασιλική     – Φιλόλογος
  11. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  12. Οικονόμου Γεωργία    – Θεολόγος
  13. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  14. Σολκίδης Δημήτρης    – Γυμναστής
  15. Γεωργιάδου Κυριακή – Φιλόλογος Γαλλικής
  16. Αλμπανάκης Ευάγγελος – Μουσικός
  17. Ηλιοπούλου Φλοριάννα – Καλλιτεχνικών
  18. Συμεωνίδου Βασιλική – Φιλόλογος
  19. Παπαδόπουλος Μιχάλης – Φυσικός
  20. Ζωφάκη Μαρία – Βιολόγος
  21. Ράπτης Θωμάς – Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής
  22. Λάζος Ιωσήφ – Γυμναστής
  23. Κωνσταντινίδου Ελισάβετ – Νοσηλέυτρια
  24. Μήσιου Μαρίνα – Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής
  25. Χατζηιορδάνου Αρίστη- Θεολόγος

 Σχολικό έτος 2016-17

 

Διευθυντής: Νικόλαος Γ. Νταμπαλής, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθύντρια:  Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  4. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  5. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  6. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  7. Μπίσκα Πασχαλία    – Πληροφορικός
  8. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  9. Σλαβούδη Βασιλική     – Φιλόλογος
  10. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  11. Χατζηιορδάνου Αρίστη    – Θεολόγος
  12. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  13. Σολκίδης Δημήτρης    – Γυμναστής
  14. Γεωργιάδου Κυριακή -Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Φλοριάννα Ηλιοπούλου – Καλλιτεχνικών
  16. Λαφαζάνης Ανδρέας – Μαηθματικός
  17. Δημάσης Νικόλαος – Φυσικός
  18. Πετρίδης Βασίλης -Μουσικός
  19. Ντούμα Λευκοθέα -Φιλόλογος
  20. Οικονόμου Γεωργία -Θεολόγος
  21. Παπαδόπουλος Μιχαήλ – Βιολόγος
  22. Ζαφράκα Άννα – Φιλόλογος Αγγλικής
  23. Ελευθεριάδου Σοφία – Νομικός
  24. Βλάχου Κωνσταντίνα – Καλλιτεχνικών

 

 

 Σχολικό έτος 2015-16

 

Διευθυντής: Νικόλαος Γ. Νταμπαλής, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθύντρια:  Αναγνωστάκη – Φιλόλογος

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  3. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  4. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  5. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  6. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  7. Μπίσκα Πασχαλία    – Πληροφορικός
  8. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  9. Σλαβούδη Βασιλική     – Φιλόλογος
  10. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  11. Χατζηιορδάνου Αρίστη    – Θεολόγος
  12. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  13. Σολκίδης Δημήτρης    – Γυμναστής
  14. Γεωργιάδου Κυριακή -Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Δάδη Σεβαστή – Μουσικός
  16. Σμύρη Γεωργία – Οικιακής Οικονομίας
  17. Ριζούδης Απόστολος – Γυμναστής
  18. Μουρατίδου Μαρία – Βιολόγος
  19. Χαιροπούλου Γιώτα – Φιλόλογος
  20. Καραγκούνη Μαρία – Μαθηματικός
  21. Σιμόπουλος Αλέξανδρος – Καλλιτεχνικών
  22. Ραπτοπούλου Λουκία – Φυσικός- Πληροροφορικός
  23. Λάππα Ελένη – Φυσικός
  24. Ζαφειροπούλου Τάνια – Φιλόλογος Αγγλικής

 

 

Σχολικό έτος 2014-15

 

Διευθυντής: Καρύδης Αθανάσιος, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθυντής: Νταμπαλής Νικόλαος, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  2. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  3. Μακούση Κατερίνα  – Φιλόλογος Γαλλικής
  4. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  5. Καλομοίρη Μέλπω  – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  6. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  7. Λαζαρίδου Έρνα   – Φιλόλογος Αγγλικής
  8. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  9. Μπίσκα Πασχαλία    – Πληροφορικός
  10. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    – Φιλόλογος
  11. Σλαβούδη Βασιλική     – Φιλόλογος
  12. Χαντακωμένου Μαρία    – Φιλόλογος Γερμανικής
  13. Χατζηιορδάνου Αρίστη    – Θεολόγος
  14. Χαψάς Σταύρος    – Μαθηματικός
  15. Σολκίδης Δημήτρης    – Γυμναστής
  16. Αγριανίδης Αναστάσιος – Βιολόγος
  17. Αγζιγιοκάρογλου Ευθυμία – Χημικός

 

 

Σχολικό έτος 2013-14

 

Διευθυντής: Καρύδης Αθανάσιος, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθυντής: Νταμπαλής Νικόλαος, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  2. Βλάχου Κωνσταντίνα – Καλλιτεχνών
  3. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  4. Δάκου Πασχαλίνα – Φιλόλογος Γαλλικής
  5. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  6. Καλομοίρη Μέλπω – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  7. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  8. Λαζαρίδου Έρνα- Φιλόλογος Αγγλικής
  9. Παπασάββογλου Σωκράτης- Γυμναστής
  10. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  11. Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός
  12. Παπαδοπούλου Σουλτάνα – Φιλόλογος
  13. Σλαβούδη Βασιλική – Φιλόλογος
  14. Χαντακωμένου Μαρία – Φιλόλογος Γερμανικής
  15. Χατζηιορδάνου Αρίστη – Θεολόγος
  16. Χαψάς Σταύρος – Μαθηματικός
  17. Νασιούλα Θωμαή – Γυμνάστρια

 

 

Σχολικό έτος 2012 – 2013

 

Διευθυντής: Καρύδης Αθανάσιος, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Υποδιευθυντής: Νταμπαλής Νικόλαος, ΠΕ03 – Μαθηματικός

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Αναγνωστάκη Μαρία – Φιλόλογος
  2. Βλάχου Κωνσταντίνα – Καλλιτεχνών
  3. Γαραντώλης Κωνσταντίνος – Γυμναστής
  4. Γερασίμου Χρυσούλα – Φιλόλογος
  5. Γιάγκου Δήμητρα – Οικιακής Οικονομίας
  6. Δάκου Πασχαλίνα – Φιλόλογος Γαλλικής
  7. Εμμανουηλίδου Τριάδα – Φιλόλογος
  8. Θεοδωρίδης Ηρακλής – Κοινωνιολόγος
  9. Καλομοίρη Μέλπω – Τεχνολόγος Γεωπόνος
  10. Κεπεγιάννη Βασιλική – Βιολόγος
  11. Λαζαρίδου Έρνα- Φιλόλογος Αγγλικής
  12. Λαφαζάνης Ανδρέας – Μαθηματικός
  13. Μιχαήλ Σταυρούλα – Πληροφορικής
  14. Μουζούρη Γαρυφαλλιά – Γεωλόγος
  15. Μπίσκα Πασχαλία – Πληροφορικός
  16. Ξάνθος Χήστος – Μουσικής
  17. Παντελίδου Ευδοκία – Μουσικής
  18. Παπαδοπούλου Σουλτάνα – Φιλόλογος
  19. Παύλου Αθανάσιος – Φυσικός
  20. Σλαβούδη Βασιλική – Φιλόλογος
  21. Χαντακωμένου Μαρία – Φιλόλογος Γερμανικής
  22. Χατζηιορδάνου Αρίστη – Θεολόγος
  23. Χαψάς Σταύρος – Μαθηματικός
  24. Νασιούλα Θωμαή – Γυμνάστρια