Ο Δήμος Παπάγου- Χολαργού, σε συνεργασία μετην Α’/θμια Εκπ/ση Β’ Αθήνας προχώρησε σε αλλαγή των ορίων των 2ου και 3ου Νηπιαγωγείων του Δήμου μας για τη σχολ. χρονιά 2020-2021 . Ενδέχεται από τη νέα σχολική χρονιά το 3ο Νηπ/γείο να στεγαστεί στο κτίριο του Πολωνικού Σχολείου επί της οδού Ναυαρίνου 19.
Δείτε εδώ τα:
Όρια 2ου Νηπιαγωγείου Χολαργού (pdf)
Δείτε εδώ τα:
Όρια 3ου Νηπιαγωγείου Χολαργού (pdf)
και ενημερωθείτε σε ποιο Νηπιαγωγείο ανήκετε με βάση τη διεύθυνση της κατοικίας σας.
Χάρτης με τα όρια των Νηπιαγωγείων