ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Κάθε μέρα ετοιμάζουμε τις τσάντες μας με όλα τα απαραίτητα
και ξεκινάμε για μια νέα περιπέτεια στο σχολείο μας!!
Σήμερα με τις κυρίες μας αποφασίσαμε σαν μεγάλα παιδιά και εμείς να φτιάξουμε τις δικές μας τσάντες και να τις γεμίσουμε με τετράδια, μολύβια, κόλλες, ψαλίδια και ό,τι άλλο μπορεί να μας χρειαστεί στα νέα μας φανταστικά ταξίδια!!
Αναλάβαμε δράση….
Έτοιμες οι τσάντες μας…