Αρχείο ημέρας 15 Νοεμβρίου 2021

« Οκτ   Δεκ »

Ανακοίνωση-Ενημέρωση γονέων ‘Α τάξης

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Σας ανακοινώνουμε ότι την Τετάρτη 17 Νοεμβρίου, ώρα 10:30 π.μ., θα πραγματοποιηθεί από τις υποδιευθύντριες του σχολείου μας, κ.κ. Χ. Δημογέροντα και Χ. Γκουμπίλη,  ενημέρωση των Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών της Α’ τάξης για τον κανονισμό λειτουργίας του σχολείου μας, τη φοίτηση των μαθητών και άλλα θέματα που αφορούν τη σχολική κοινότητα. Λόγω των έκτακτων συνθηκών και της δυσκολίας για δια ζώσης επικοινωνία, η ενημέρωση θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας WEBEX στον παρακάτω σύνδεσμο:

Παρακαλείσθε να συνδεθείτε  την καθορισμένη ώρα με τους κωδικούς των παιδιών σας.