Στη συνάντηση που είχαμε με τους μαθητές της Ε΄και Στ΄τάξης την ημέρα ασφαλούς διαδικτύου (9 Φεβρουαρίου 2016) τους δόθηκε ένα ερωτηματολόγιο σχετικό με τα δικαιώματα και τις υποχρεώσεις που ο καθένας θεωρεί πιο σημαντικά.Είχαν το δικαίωμα πέντε επιλογών.Τα αποτελέσματα παρουσιάστηκαν σήμερα στους μαθητές μας.Στη διάρκεια της παρουσίασης οι μαθητές σχολίασαν και υποστήριξαν την άποψή τους .Μπορείτε να δείτε και εσείς ποια Δικαιώματα και ποιες υποχρεώσεις θεωρούν οι μαθητές μας τις πιο σημαντικές.