cropped 14560242 673122849510750 8098962241240570760 o 1

Ημέρα: 10 Δεκεμβρίου 2012

Αγορά μικροφωνικής από Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας προχώρησε στην αγορά υπερσύγχρονης μικροφωνικής συσκευής. Η προηγούμενη μικροφωνική είχε κλαπεί κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού. Το Σχολείο ευχαριστεί θερμά για την δωρεά του Συλλόγου.

Ευχαριστίες

Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας για την ανανέωση του ηλεκτρονικού εξοπλισμού του εργαστηρίου πληροφορικής. Πιο συγκεκριμένα ο Σύλλογος προμήθευσε το εργαστήριο με ολοκαίνουριες οθόνες, πληκτρολόγια, ποντίκια και πύργους. Έτσι μπορέσαμε να αντικαταστήσουμε όλη την παλιά τεχνολογία. Επίσης προχώρησε στην αγορά και δωρεά 2 βιντεοπροβολέων, μαζί με τα στηρίγματα και τις οθόνες, που τόσο πολύ τα είχαμε ανάγκη. Να μη ξεχάσουμε βέβαια και τον αντιγραφέα ήχου.

Υποστηριζόμενο από blogs.sch.gr & Θέμα βασισμένο στο Lovecraft από τον Anders Norén